ÖVRIGT / Mattor / Mattor 6332232
nr 633 2232
Mattor
3 st, Beluch, antika
Kondition: slitage/skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:23:02
300 kr
350 kr